Бецу призначили послом у Естонії

Бецу призначили послом у Естонії

Укрінформ
Президент України Петро Порошенко призначив речницю Міністерства закордонних справ Мар'яну Бецу послом в Естонській Республіці.

Про це повідомляється на сайті глави держави.

"Призначити Бецу Мар'яну Олександрівну Надзвичайним і Повноважним Послом України в Естонській Республіці", - зазначається в указі Президента за №282/2018.

На дипломатичній службі в МЗС України Беца працює з 2001 року, була співробітником Посольства України в Королівстві Нідерланди, співробітником Постійного представництва України при міжнародних організаціях у Відні, з липня 2015 року і по сьогоднішній день - речниця МЗС.

Читайте також: Український посол Литвин вручив вірчі грамоти президенту Вірменії

Перший заступник Голови Верховної Ради Ірина Геращенко вважає, що Президент Петро Порошенко, який призначив речницю Міністерства закордонних справ Мар'яну Бецу послом в Естонській Республіці, на практиці підтримує гендерну рівність.

"Вітаємо Мар‘яну Бецу з призначенням! Ще вчора міністр ЗС (закордонних справ - ред.) П. Клімкін анонсував призначення кількох жінок- дипломатів на посаду послів України. Президент України на практиці підтримує гендерну рівність в армії і дипломатичній службі", - написала вона у Facebook.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-