В АП не виключають зустрічі Порошенка з Трампом під час Генасамблеї ООН

В АП не виключають зустрічі Порошенка з Трампом під час Генасамблеї ООН

Укрінформ
Заступник глави адміністрації президента з міжнародних питань Костянтин Єлісєєв не виключає зустрічі Порошенка з Трампом під час Генасамблеї ООН.

Про це Єлісєєв повідомив в інтерв’ю "BBC News Україна".

"Президент активно готується до заходів в рамках Генасамблеї ООН, плануються двосторонні зустрічі, участь у загальнополітичних дебатах, 26 вересня передбачено його виступ, а також зустрічі з флагманами світового бізнесу та українською громадою", - сказав він, відповідаючи на питання про те, чи буде на Генасамблеї ООН зустріч Порошенка з Трампом.

Читайте також: Кремль підключив потужні важелі, аби Україна не отримала автокефалії - Єлісєєв

Єлісєєв зазначив, що вже готується програма участі Порошенка як Президента України.

"Станом на сьогодні ще формується програма участі як президента України, так і США. Ще немає остаточного підтвердження як самої участі, так і часових рамок перебування Дональда Трампа на Генасамблеї. Як тільки ми отримаємо всі підтвердження, тоді будемо розглядати можливі опції", - додав він.

Нагадаємо: серед основних питань, які Україна пропонуватиме до обговорення під час Генеральної асамблеї ООН у вересні, зокрема, окупація Криму та доля політичних в’язнів. Петро Порошенко під час виступу на Генасамблеї ООН планує також підняти питання розгортання миротворчої місії на Донбасі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-