ВР не змогла ухвалити порядок денний на перший тиждень роботи

ВР не змогла ухвалити порядок денний на перший тиждень роботи

Оновлено
1064
Ukrinform
Верховна Рада не змогла ухвалити порядок денний пленарних засідань на 4-7 вересня.

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, з цього питання парламентарії голосували тричі. Спершу за прийняття порядку денного проголосували 176 депутатів, потім - 194 і, зрештою, утретє - 206.

"206 - отже, не вистачило голосів для того, щоб ми змогли затвердити тижневий порядок денний. Таким чином, ми маємо можливість розглянути лише питання другого читання та питання ритифікації", - сказав Голова ВР Андрій Парубій.

Читайте також: Парубій розповів про “період шансів і вікно можливостей” для Ради

Згодом, після ухвалення змін до статті 5 Закону України "Про розповсюдження примірників аудіовізуальних творів, фонограм, відеограм, комп'ютерних програм, баз даних", Парубій поставив питання про порядок денний на переголосування, оскільки наступним був розгляд урядового законопроекту №7538 у першому читанні. Однак народні депутати знову його не підтримали: за ухвалення порядку денного на 4-7 вересня пролосували спочатку 219 народних депутатів, на другий раз - 214 і на третій - 217.

Перед голосуванням спікер пояснив: оскільки не всі комітети подали пропозиції щодо порядку денного на всю сесію, було прийнято рішення дати їм можливість зробити це протягом найближчого тижня, а 4 вересня затвердити тижневий, сформований таким чином, щоб у ньому були враховані інтереси більшості фракцій. Такий порядок денний включав блоки питань щодо інтелектуальної власності, національної безпеки та оборони і ратифікації, не розглянуті Радою на попередній сесії.

Як повідомляв Укрінформ, Голова Верховної Ради Андрій Парубій вранці 4 вересня відкрив дев'яту сесію парламенту VIII скликання. Вона триватиме до 25 січня 2019 року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>