Реакція світу на гібридну війну РФ має бути відповідна - Президент

Реакція світу на гібридну війну РФ має бути відповідна - Президент

Укрінформ
Україна повинна більш упевнено говорити, що гібридна війна Росії є гуманітарною й економічною агресією, спробою підірвати Українську державу зсередини.

Про це заявив Президент Петро Порошенко, виступаючи на нараді з керівниками закордонних дипломатичних установ України, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"У нас уже абсолютно для всіх є дуже звичним термін "гібридна війна". Я думаю, що нам треба казати більш переконливо про те, що це є гуманітарна агресія, спробою підірвати країну зсередини, це є економічна агресія. Упевнений у тому, що і реакція країни, і реакція світу має бути відповідна", - зазначив він.

Водночас Президент підкреслив, що дипломати є надійною опорою українських військовослужбовців. Порошенко наголосив, що так само, як наші воїни захищають на східному фронті цінності євроатлантичної інтеграції і євроатлантичної спільноти, дипломати відстоюють справедливість, свободу, правду у боротьбі на фронті міжнародному.

Порошенко також наполягає на продовженні роботи українських дипломатів на напрямку щодо диверсифікації гарантій національної безпеки України.

Читайте також: Порошенко доручив підготувати засідання РНБО щодо ситуації в Азовському морі

"Зараз критично важливо, що у той час, коли українські військові тримають східний фронт, наші дипломати паралельно мають диверсифікувати гарантії національної безпеки України. Сьогодні всі вимушені визнати неефективність Будапештського меморандуму, але ми маємо боротися за відновлення міжнародного права", - підкреслив він.

За словами Президента, реальною гарантією української незалежності й державності є повноцінна реалізація європейського і євроатлантичного вибору.

Водночас він запевнив, що Україна не є більше розколотою і європейський вибір об’єднав українців.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-