Денісова закликала Канаду тиснути на РФ для звільнення українських політв'язнів

Денісова закликала Канаду тиснути на РФ для звільнення українських політв'язнів

Укрінформ
Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова запросила Канаду долучитися до усієї громадськості, яка постійно нагадує президенту Росії про необхідність повернення на Батьківщину українських політв'язнів.

Про це Омбудсмен повідомила на своїй сторінці у Facebook за підсумками зустрічі з парламентським секретарем, представником міністра спадщини в Парламенті Канади Аріфом Вірані.

“Я запросила Канаду долучитися до усієї громадськості, яка постійно нагадує Президенту Росії про необхідність повернення наших хлопців до своїх рідних. Це можна зробити через додаткові обмеження по відношенню до людей з найближчого його оточення, а також через постійні звернення до нього”, - написала Денісова.

За її словами, Вірані пообіцяв донести усю інформацію до керівництва Парламенту Канади, оскільки, за його словами, це надзвичайно важливо для прав людей в усьому світі.

Також, під час зустрічі сторони обговорили питання умов перебування Олега Сенцова та інших політв'язнів на території Росії та Криму, яких на сьогодні налічується понад 60.

Читайте також: Латвія вимагає від РФ негайно звільнити Сенцова

Омбудсмен, зокрема, зазначила, що “Росія жодного разу не відповіла на наші звернення, в яких ми надсилали списки ув'язнених та графіки їхньої передачі”. І це не зважаючи на те, що “22 російські ув'язнені, які перебувають в наших в'язницях звернулися до Російського президента з проханням обміняти їх на українців”.

Денісова подякувала усій всесвітній громадськості за підтримку України в питанні повернення наших політв'язнів, за спільну роботу в цьому напрямку.

Крім того, під час зустрічі з представником Канади були обговорені питання внутрішньо переміщених осіб і конфліктні ситуації з представниками ромів в Україні, повідомила Омбудсмен.

Фото: Facebook

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-