Посли G7 вітають фінал створення Антикорупційного суду в Україні

Посли G7 вітають фінал створення Антикорупційного суду в Україні

Заява
Укрінформ
Посли країн “Великої сімки” вітають завершення законодавчого процесу для запуску роботи Вищого антикорупційного суду в Україні і готові підтримати Україну в її прагненні створити ефективний суд.

Про це йдеться у заяві послів G7 у Twitter.

"Посли країн "Великої сімки" вітають завершення законодавчого процесу щодо формування антикорупційного суду. Ми готові підтримати прагнення України до створення ефективного суду, ключового компоненту системи незалежних антикорупційних інституцій в Україні, цілісність яких має бути захищена", - підкреслюється в заяві.

Посли "Великої сімки" також закликають Україну до тісної співпраці з Міжнародним валютним фондом стосовно імплементації всіх інших необхідних заходів для отримання наступного траншу від фонду.

"Ми також заохочуємо тісну співпрацю між Україною та МВФ стосовно імплементації всіх інших необхідних заходів для отримання наступного траншу МВФ, що є важливим для підтримки економічного зростання та макроекономічної стабільності", - йдеться у заяві.

Як повідомляв Укрінформ, Президент Петро Порошенко 2 серпня підписав Закон «Про внесення змін до Закону України «Про судоустрій і статус суддів», який відкриває шлях до функціонування Вищого антикорупційного суду.

Читайте також: Створення Антикорупційного суду: Transparency буде стежити

Вища кваліфікаційна комісія суддів України 2 серпня оголосила конкурс на 39 посад суддів Вищого антикорупційного суду.

Подання документів триватиме з 8 серпня 2018 року по 14 вересня 2018 року у електронній та паперовій формі.

У межах процедури конкурсу до Вищого антикорупційного суду Комісія вже розпочала роботу над створенням Громадської ради міжнародних експертів, яка має сприяти ВККС у встановленні у кандидатів у судді критеріїв доброчесності та професійної етики. Пропозиції від міжнародних організацій ВККС очікує до 15 серпня для того, щоб здійснити відбір найкращих кандидатів.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-