ВРП погодила кількість суддів у Вищому антикорупційному суді

ВРП погодила кількість суддів у Вищому антикорупційному суді

1088
Укрінформ
Вища рада правосуддя  погодила кількість суддів у Вищому антикорупційному суді - 39 штатних одиниць, із яких 12 - судді Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду.

Відповідне рішення було ухвалене ВРП на засіданні 31 липня, за результатом розгляду звернення Голови Державної судової адміністрації України, інформує Управління інформації та забезпечення комунікаційної діяльності

«Вища рада правосуддя вирішила погодити кількість суддів у Вищому антикорупційному суді - 39 штатних одиниць, з яких 12 - кількість штатних одиниць суддів Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду», -  ідеться в повідомленні. 

Як зазначається, відповідно до частини першої статті 5 Закону України «Про Вищий антикорупційний суд» кількість суддів Вищого антикорупційного суду визначається відповідно до закону України «Про судоустрій і статус суддів» у межах видатків, передбачених у Державному бюджеті України на утримання цього суду, та з окремим встановленням, у межах кількості суддів Вищого антикорупційного суду, кількості суддів Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду.

Окрім того, згідно із частиною шостою статті 19 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» кількість суддів у суді визначає Державна судова адміністрація України за погодженням з Вищою радою правосуддя з урахуванням судового навантаження та в межах видатків, визначених у Державному бюджеті України на утримання судів та оплату праці суддів.

Таким чином, 23 липня 2018 року до ВРП надійшло звернення Голови Державної судової адміністрації України із пропозицією погодити кількість суддів у Вищому антикорупційному суді - 39 штатних одиниць, з яких 12 - посади суддів Апеляційної палати цього суду.

Читайте також: Боротьба з корупцією: у Світовому банку сказали, якою має бути САП

Як відомо, 21 червня 2018 року Верховна Рада України ухвалила закон України «Про утворення Вищого антикорупційного суду», який набрав чинності 28 червня 2018 року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-