Ситник прокоментував догану Холодницькому

Ситник прокоментував догану Холодницькому

965
Укрінформ
Директор НАБУ Артем Ситник не згодний з рішенням дисциплінарної комісії прокурорів притягнути керівника САП Холодницького до дисциплінарної відповідальності у вигляді догани.

Про це він наголосив під час засідання комісії, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Вважаю, що прийняття такого рішення - догана - це, фактично, посил всім прокурорам, не тільки антикорупційній прокуратурі: роби, що хочеш, в гіршому випадку буде догана" - сказав Ситник.

Як повідомлялося, генпрокурор і директор НАБУ 30 березня направили до КДКП скарги на керівника САП про вчинення ним дисциплінарних порушень, у яких просять звільнити Холодницького з посади. У скаргах НАБУ та ГПУ описано п'ять епізодів порушень Холодницького. Зокрема, керівнику САП закидають перешкоджання у розслідуванні низки кримінальних проваджень НАБУ.

Читайте також: Сказав на емоціях: Холодницький готовий вибачитися за "нелітературні слова"

Після розподілу дисциплінарна справа щодо керівника САП потрапила до члена КДКП Олександра Ковальчука, який до обрання на цю посаду у 2017 році працював заступником декана юридичного факультету Університету ім. Шевченка. Дисциплінарна перевірка щодо Холодницького тривала два місяці, після чого була продовжена ще на один місяць.

Висновок член КДКП підготував на початку липня.

Директор НАБУ Артем Ситник направив заперечення на цей висновок члена КДКП, який пропонує не звільнити, а винести догану керівнику САП Холодницькому.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-