Парубій: Жодних обмежень для роботи журналістів у кулуарах Ради не буде

Парубій: Жодних обмежень для роботи журналістів у кулуарах Ради не буде

800
Ukrinform
Жодних обмежень для роботи акредитованих журналістів у кулуарах Верховної Ради не буде.

На цьому наголосив Голова Верховної Ради Андрій Парубій під час брифінгу у середу, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Я вже ознайомлений з вашим листом (напередодні парламентські журналісти зібрали 40 підписів до звернення, адресованого Голові Верховної Ради України, з вимогою не підписувати жодних розпоряджень та інших документів, які б обмежували доступ представників ЗМІ до кулуарів парламенту, - ред.) і, в принципі, здивований ним. Багато з тих журналістів, які тут є, провели зі мною багато часу у тих кулуарах. І ще на День журналіста я сказав: жодних обмежень для роботи журналістів у кулуарах українського парламенту не буде. Це моя послідовна позиція», - зауважив Парубій.

Він також прокоментував прохання журналістів, висловлене у зверненні, щодо  більш чіткої акредитації журналістів, їх участі у засіданнях Верховної Ради і роботи в кулуарах. 

Парубій закликав журналістів долучитися до створення незалежної громадської ради при прес-службі парламенту, яка б допомагала в проведенні акредитацій.

«Вже є напрацювання щодо створення громадської ради при прес-службі Верховної Ради України, яка б допомагала при акредитації тих журналістів, які приходять в Раду. Але це рішення цілковито у взаємодії з Комітетом з питань свободи слова та інформаційної політики із вами - журналістами. Тому закликаю вас долучитися до цієї роботи. І, повірте, жодних обмежень для журналістів у висвітленні роботи Верховної Ради України не буде», - уточнив спікер.

Читайте також: У нинішньому скликанні Ради "гетто" для журналістів не буде - Сюмар

Як повідомлялося, Регламентний комітет Верховної Ради рекомендував закрити кулуари парламенту для журналістів, фотокореспондентів та операторів, виділивши для них лише прес-центр на третьому поверсі. Підставою для напрацювання відповідних рекомендацій став інцидент, що мав місце 24 травня в кулуарах ВР, а саме - неприпустима поведінки акредитованих журналістів Юлії Махмуді (газета «Громадський вісник Києва») та Валерії Єгорової (газета «Flash on Time News»), яких  20 червня було позбавлено акредитації. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-