На нараді у Парубія пропонують розпустити весь Центрвиборчком - БПП

На нараді у Парубія пропонують розпустити весь Центрвиборчком - БПП

1019
Ukrinform
Парламентська фракція "Блоку Петра Порошенка" не підтримує варіант відставки усіх членів Центральної виборчої комісії, який обговорюється на нараді голови ВР Андрія Парубія з керівниками фракцій.

Про це журналістам у кулуарах Верховної Ради заявив заступник голови фракції "БПП" Олексій Гончаренко, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Зараз відбувається нарада у Голови Верховної Ради Андрія Парубія, і там обговорюються такі екзотичні варіанти, наприклад, щоб зараз зібрати 300 голосів і взагалі розформувати Центральну виборчу комісію. Тобто усіх 15 членів відправити у відставку. Я хочу нагадати, що двоє з них - це люди, які зайшли до ЦВК уже після Революції Гідності, це патріоти, до яких немає жодних питань. Тому наша фракція "Блоку Петра Порошенка", звичайно, не підтримує таку екзотику. Наша фракція підтримує розгляд цього питання за законом... щоб ми спочатку відправили у відставку 13 членів ЦВК, чий термін повноважень завершився і почати по одному розгляд внесених президентом кандидатур", - зазначив Гончаренко.

Читайте також: Оновлення ЦВК: Парубій збирає голів фракцій через провал голосування

Як повідомлялося, у четвер парламент згідно з рейтинговим голосуванням "провалив" голосування за оновлення складу ЦВК.

Президент Петро Порошенко 23 січня підписав подання на призначення нових членів Центральної виборчої комісії, у списку - 14 кандидатів. Глава держави також підписав лист про звільнення 13 нинішніх членів ЦВК.

5 лютого подання надійшло в парламент.

16 квітня Голова Верховної Ради Андрій Парубій оголосив про завершення спецперевірки кандидатів на посади членів ЦВК. За його словами, усі 14 кандидатів успішно пройшли спецперевірку, але вакансій у ЦВК лише 13, тому одного з претендентів необхідно відсіяти.

Відомо, що 1 червня 2014 року завершився термін повноважень 12 із 15 членів ЦВК. У лютому 2017 року - ще одного члена комісії.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-