Ірина Луценко прогнозує, що депутатську недоторканність Рада скасує весною

Ірина Луценко прогнозує, що депутатську недоторканність Рада скасує весною

2181
Ukrinform
Остаточне позитивне голосування з питання скасування депутатської недоторканності можливе весною.

Таку думку висловила у програмі "Подія" на телеканалі "Прямий" народний депутат від "Блоку Петра Порошенка", представник президента у парламенті Ірина Луценко.

"Фактично всі партії, які заходили (до Верховної Ради – ред.), зробили фракції і групи, заходили під гаслом зняття депутатської недоторканності. …Тому я думаю, що в першу чергу – а ми знаходимося за півтора роки до виборів до Верховної Ради – таке голосування позитивне можливе весною", - зазначила Луценко.

Вона також пояснила, що комітет ще не приступив до аналізу рішення Конституційного суду з приводу двох законів (депутатського і президентського), щодо недоторканності. Але, ймовірно, восени депутати 226-ма голосами попередньо схвалять цю пропозицію внести зміни до Конституції.

Читайте також: Депутатська недоторканність: БПП хоче розгляду законопроекту у четвер

"Тоді вже – так каже закон і так каже процедура – аж на наступну пленарну сесію, а це вже буде весна, ми будемо голосувати за зняття депутатської недоторканності. Тоді залишиться півроку до виборів Верховної Ради. Я думаю, що всі знайдуть ці голоси", - сказала депутат.

"Тому, швидше за все, це відбудеться весною. Тобто кінцеве голосування. Тому що сьогодні прозвучали заяви від наших народних депутатів, які не знають процедури, про те, що завтра все вирішиться", - повідомила Ірина Луценко.

Вона також зазначила: "Я думаю, що ми будемо голосувати, особисто наша фракція, і за депутатський закон, і за президентський закон – для того щоб не "спригнули" і щоб потім не казали: от за той не проголосували, а за той проголосували. Наша позиція – голосувати".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-