На одного суддю ВС припадає тисяча справ - Данішевська

На одного суддю ВС припадає тисяча справ - Данішевська

Фото
Укрінформ
Суддя Верховного Суду в середньому розглядає тисячу справ. 

Про це повідомила голова суду Валентина Данішевська під час прес-конференції, присвяченій півріччю від початку роботи нового Верховного суду.

"Середнє навантаження на суддю складає трохи більше тисячі справ. Водночас у Касаційному адміністративному суді ВС - це навантаження сягає понад 2,5 тисяч справ на суддю",- повідомила вона.

За словами Данішевської, на розгляд суду надійшло 124 тисячі справ. З них 48 тис. надійшло на розгляд до нового ВС, а решта дісталися у спадок від Верховного суду України і трьох касаційних судів, які перебувають на стадії ліквідації.

"На сьогоднішній день вже розглянуто близько 46 тисяч справ. Можна сказати, що кількість справ, які надходять до Верховного Суду і які ми розглянули, майже збігаються",- зазначила голова суду.

За словами Данішевської, наразі судді ВС зосередилися на розгляді справ, котрі їм перейшли від ВСУ і трьох касаційних судів, що ліквідовуються.

Прес-брифінг, присвячений результатам роботи Верховного Суду у першому півріччі 2018 року/ Фото Володимира Тарасова

Читайте також: Данішевська спростувала існування Україні двох Верховних судів

Як повідомлялося, 15 грудня 2017 року запрацював новий Верховний суд, створений в рамках судової реформи на заміну ВСУ та трьом вищим судам.

21 червня 2018 на сайті Міністерства юстиції України оприлюднено повідомлення про рішення щодо припинення Верховного суду України як юридичної особи в результаті ліквідації. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-