Данішевська

13 квітня 2021


Голова Верховного Суду оцінила шанси на ухвалення закону про формування ВККС

Голова Верховного Суду Валентина Данішевська вважає, що відсутність консенсусу у питанні формування Вищої кваліфікаційної комісії суддів ставить під сумнів ухвалення закону, який передбачає відновлення роботи цієї комісії.


У Верховному Суді не проти забрати в ОАСК 200-300 справ на рік

Законопроєкт про внесення змін до Кодексу адміністративного судочинства України щодо підсудності справ Верховному Суду як суду першої інстанції (№ 5067) додасть від Окружного адмінсуду Києва Верховному Суду 200-300 справ на рік.

09 березня 2021

13 лютого 2021

06 жовтня 2020

18 липня 2020


Голова ВС: Рада має невідкладно ухвалити зміни до закону "Про судоустрій і статус суддів"

Верховна Рада України має невідкладно ухвалити запропоновані Президентом зміни до закону "Про судоустрій і статус суддів", щоб запустити роботу Вищої кваліфікаційної комісії суддів (ВККС) і не допустити зупинення судової системи країни.


Глава ВС прокоментувала реформаторські ідеї Саакашвілі щодо судів

Глава Верховного суду Валентина Данішевська не бачить конкретних пропозицій щодо реформування судової системи України в заявах глави виконкому Національної ради реформ Міхеіла Саакашвілі і загалом спроб комунікації Нацради з судовою владою.

25 лютого 2020


Ніхто не має повноважень "автоматом" перевести суддів ВСУ до ВС — Данішевська

Дев’ятьох суддів Верховного Суду України можуть перевести до Верховного Суду у разі відновлення роботи Вищої кваліфікаційної комісії суддів або через внесенням до законодавства змін, які надали би Вищій раді правосуддя право самостійно перевести суддів.

07 лютого 2020

16 січня 2020

17 жовтня 2019

04 жовтня 2019


Півсотні суддів вищої ланки досі не працюють, проте отримують зарплату - голова ВС

За результатами попередньої реформи 58 суддів колишніх вищих спеціалізованих судів та Верховного суду попереднього складу майже два роки не здійснюють своїх повноважень, а отримують зарплату.


Голова Верховного суду нарікає, що Президент час для Круза знайшов, а для неї — ні

Голова Верховного суду Валентина Данішевська стверджує, що двічі пропонувала зустрітися Президенту України Володимиру Зеленському з приводу законопроєкту 1008 “Про внесення змін до деяких законів України щодо діяльності органів суддівського врядування”, проте часу в нього не знайшлося.

14 грудня 2018

15 грудня 2017

30 листопада 2017

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-