Виборчий кодекс може бути ухвалений у жовтні - Парубій

Виборчий кодекс може бути ухвалений у жовтні - Парубій

751
Ukrinform
Голова Верховної Ради Андрій Парубій висловив припущення, що депутати перейдуть до розгляду Виборчого кодексу у другому читанні у вересні, а в цілому закон буде ухвалений у жовтні.

Про це спікер сказав журналістам під час брифінгу в понеділок, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Я передбачаю, що швидше за все Виборчий кодекс буде розглядатися восени. Я нагадую свою позицію: щоб він був розглянутий і прийнятий за рік до виборів. Тобто, коли ми говоримо, що парламентські вибори мають відбутися в останню неділю жовтня, я передбачаю, щоб ми ввійшли в розгляд Виборчого кодексу ще у вересні, якщо комітет не дасть своє рішення швидше, з тим, щоб ми змогли до початку жовтня або на початку жовтня прийняти в цілому Виборчий кодекс і відкрити шлях для відкритих регіональних списків», - сказав Парубій.

При цьому він нагадав, що під час опрацювання законопроекту до нього загалом надійшло 4500 поправок, із яких на сьогодні робоча група, створена профільним комітетом, розглянула більше половини.

«Напевне було б небезпечно, якби ми ввійшли в розгляд законопроекту і не встигли просто його розглянути і прийняти рішення», - підкреслив спікер, акцентуючи на тому, що комітетом має бути опрацьовано всі поправки перед винесенням проекту Виборчого кодексу на розгляд у залу парламенту.

Читайте також: Парубій пропонує Раді у четвер узятися за оновлення складу ЦВК

Як повідомляв Укрінформ, 7 листопада 2017 року ВР ухвалила в першому читанні проект Виборчого кодексу, що передбачає запровадження пропорційної виборчої системи з відкритими партійними списками на виборах до Ради, а також зміну виборчої системи на місцевих виборах (№ 3112-1).

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-