КВУ назвав партії, де найбільше

КВУ назвав партії, де найбільше "прогульщиків"

Укрінформ
Лише 164 народні депутати були присутні на пленарних засіданнях Верховної Ради у червні.

Про це повідомляє Комітет виборців України.

"Лише 164 народні депутати із 423 відвідали всі дванадцять пленарних засідань Верховної Ради у червні", - йдеться у повідомленні.

Натомість, зазначає Комітет, 9 політиків не були зареєстровані на жодному. Серед них - Євген Мураєв, Дмитро Ярош, Вадим Кривохатько, Наталія Кацер-Бучковська. Офіційно вони пропустили засідання ВР з невідомих причин.

Також не були присутні в Раді депутати-втікачі Євген Бакулін, Олександр Онищенко та Сергій Клюєв. Крім того, не відвідував ВР В’ячеслав Константіновський, який написав заяву про складання депутатських повноважень, і Надія Савченко, яку утримують під вартою.

Як стверджує КВУ, серед фракцій і груп ВР найнижчі показники відвідування у «Волі Народу», «Відродження» та «Опозиційного блоку».

Читайте також: Тимошенко заявила про необхідність створення нової Конституції

За даними письмової реєстрації в середньому на засіданнях ВР були відсутні з невідомих причин 35% депутатів «Волі Народу», 34% – «Відродження», 32% - «Опозиційного блоку», 23% - «Самопомочі», по 18% - «Батьківщини» та БПП, 16% - «Народного Фронту» і 12% - Радикальної партії Олега Ляшка.

Найбільше депутатів пропустили роботу в п’ятницю 22 червня  – відсутні без поважних причин 127 осіб, констатували у КВУ (Інформація в рамках проекту «Дослівно»).

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-