Не можна змінювати Конституцію під конкретних осіб - Порошенко

Не можна змінювати Конституцію під конкретних осіб - Порошенко

Відео
Укрінформ
Президент України Петро Порошенко вважає, що політична еліта нешанобливо ставиться до Конституції і це є однією з причин випробувань, які випали на долю держави.

Про це він сказав під час виступу з нагоди Дня Конституції біля пам'ятника Пилипу Орлику у Києві, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Політична еліта України, на мою думку, достатньо нешанобливо ставиться і не дуже обережно поводиться з Конституцією, що і стало однією з причин тих криз і випробувань, що випали на долю нашої держави. Впевнений, що це має бути дуже серйозним уроком для нинішніх і майбутніх політиків", - сказав Порошенко.

Він наголосив, що не можна політичну систему, форму правління, державний устрій "змінювати на догоду поточній політичні кон'юктурі".

"Не можна змінювати Конституцію під конкретних осіб. Це Основний Закон України... Докорінні зміни до Конституції мають визріти, щоб не виглядати скоростиглими і кон'юктурними", - додав Порошенко.

Читайте також: Порошенко привітав українців з Днем Конституції

Президент наголосив, що за час перебування на посаді глави держави він жодного разу не поскаржився на обмеження чи відсутність повноважень.

Він додав, що чинний Основний Закон України, який був ухвалений у 1996 році зі змінами 2004 року, багатьма експертами, українськими та закордонними, оцінювався як один із найбільш прогресивних, досконалих, демократичних правових документів.

Державне свято День Конституції України щороку відзначається 28 червня.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-