День Конституції

01 липня 2022


В Естонії провели низку заходів з нагоди Дня Конституції України

У Посольстві України в Естонії провели комплекс заходів з нагоди Дня Конституції України, в яких взяли участь посол Мар’яна Беца, колектив Посольства, керівництво українських громадських організацій Естонії та волонтери.

29 червня 2022


Посол України в Туреччині подякував волонтерам за підтримку України

У День Конституції України Посол Василь Боднар подякував волонтерам з-поміж громадян України та Туреччини за активну допомогу Україні від початку повномасштабної війни рф проти України, їм було вручено подяки за свідому громадянську позицію, дієву підтримку та допомогу та марки Укрпошти «Москва. DONE 14.04.2022»

28 червня 2022


Олена Зеленська: Щодня рф відбирає у наших дітей конституційні права на життя, свободу та освіту

російська федерація щодня відбирає в українських дітей визначені Конституцією права на життя, освіту, свободу, достатній життєвий рівень і в цілому - право вирости українцями.

27 червня 2022

25 червня 2022

24 травня 2022

03 травня 2022

02 липня 2021

01 липня 2021

30 червня 2021


У Лівані презентували Конституцію України та передали книги українських авторів

У Національних Зборах Лівану з нагоди ювілею Конституції України відбулася презентація Основного закону України, у рамках якої посол України Ігор Осташ передав бібліотеці Національних зборів текст Конституції Пилипа Орлика та книги українських авторів, перекладених арабською мовою.

29 червня 2021


Українці Естонії до ювілею Конституції України провели круглий стіл

Конгрес українців Естонії у співпраці з талліннським Міжнародним центром безпеки й оборони та його підрозділом, проєктом «Стійка Україна» провели ввечері 28 червня онлайн круглий стіл «25 років Конституції України: історія та виклики сучасності».

28 червня 2021


Зеленський нагородив двох авторів тексту Конституції

Президент України Володимир Зеленський підписав указ про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Конституції України, і серед нагороджених, зокрема, двоє авторів тексту української Конституції – Віктор Мусіяка і Михайло Сирота.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-