Парубій: санкції США – це реальна можливість зупинити

Парубій: санкції США – це реальна можливість зупинити "Північний потік-2"

Укрінформ
Голова Верховної Ради України вважає введення санкцій США проти всіх учасників проекту "Північний потік-2" "реальним рішенням", здатним зупинити російський проект, спрямований на посилення економічного й політичного тиску РФ у Європі.

Про це він заявив у середу, за результатами зустрічей з представниками американської влади в Вашингтоні, передає власний кореспондент Укрінформу.

"Наша пропозиція полягала в тому, щоб Конгрес, який вже приймав у законі позицію про необхідність санкцій проти компаній, які беруть участь у проекті "Північний потік – 2", актуалізував цю концепцію", - зауважив голова українського парламенту.

Крім того, за його словами, було важливо заручитися підтримкою США позиції Данії, яка залишилась єдиною країною, що не надала дозволу на будівництво "Північного потоку – 2" і зараз відчуває на собі тиск.

Читайте також: У Держдумі пропонують пустити Nord Stream 2 в обхід Данії

Як підкреслив Парубій, і в Конгресі США, і в Білому домі "дуже гостро відчувають небезпеку будівництва Північного потоку-2 і розглядають механізм запровадження санкцій". Він зауважив, що російський проект переслідує не інтереси бізнесу чи комерції, "це проект енергетичної агресії."

Тож, за його словами, "ключове рішення – це санкції проти компаній, які беруть участь у цьому проекті, і це рішення реально не тільки може, воно й зупинить "Північний потік-2".

Голова Верховної Ради України також висловив сподівання, що рішення офіційного Вашингтона щодо запровадження санкцій "буде прийняте в найближчий період".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-