Порошенко заявляє про надзвичайну кількість доказів того, що РФ фінансує тероризм

Порошенко заявляє про надзвичайну кількість доказів того, що РФ фінансує тероризм

909
Ukrinform
Порошенко вважає символічним, що саме 12 червня - День Росії, міжнародний суд ООН визначив як дату для подання Меморандуму у справі України проти Росії щодо порушення Міжнародної конвенції про заборону фінансування тероризму.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

“Дуже символічно, що Міжнародний Суд ООН визначив саме 12 червня – день Росії – для подачі Меморандуму у справі України проти Росії щодо порушення Міжнародної конвенції про заборону фінансування тероризму та Конвенції ООН про ліквідацію всіх форм расової дискримінації”, - зазначив він.

За словами Глави держави, подання Меморандуму у справі проти Росії – важливий етап у доведенні того, що за всі свої протиправні дії РФ нестиме відповідальність.

“Меморандум містить надзвичайну, як для практики суду, кількість доказів. Це зроблено для того, щоб ні в кого не лишилось сумнівів, що Росія вчинила протиправні дії і має понести за це відповідальність. Попереду ще багато роботи по доведенню правди, але правда на нашому боці, і тому ми будемо її відстоювати та захищати всіма належними засобами”, - розповів Президент.

Порошенко також запевнив, що весь світ переконує Росію визнати неправомірність своїх дій і забратися з окупованих районів Донбасу і Криму.

Читайте також: Питання місії ООН на Донбасі буде обговорюватися в найближчі тижні - Маас

“Поки ж Росія і далі вперто бреше, що це не вони окуповували українські землі, привезли Бук, яким збили МН-17, завезли Гради, яким обстріляли мирних жителів Маріуполя, Краматорська та Авдіївки та блокпост у Волновасі. Посадові особи РФ вперто брешуть, що не вербували терористів, які вчиняли вибухи в Одесі, Харкові та Києві. Брешуть і про те, що не виживають українців і кримських татар з Криму, дискримінуючи їх в умовах окупації”, - підкреслив він.

Водночас Президент наголосив, що подолати цю брехню можна лише правдою і доказами, але додав, що для цього потрібна позиція Міжнародного Суду ООН, який дасть належну оцінку діям РФ і не залишить їм можливості ховатися від відповідальності за черговими маніпуляціями та криками “це не ми” і “нас там нема”.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-