Порошенко — про Антикорупційний суд: Гарний подарунок на річницю президентства

Порошенко — про Антикорупційний суд: Гарний подарунок на річницю президентства

722
Ukrinform
Петро Порошенко назвав ухвалення Верховною Радою закону про Вищий антикорупційний суд подарунком на четверту річницю його президентства.

Про це він сказав під час виступу у Верховній Раді після ухвалення закону, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Вважаю, що сьогоднішній день є історичним, і хочу просто по-людськи подякувати за дуже гарний подарунок на четверту річницю мого президентства", - сказав Порошенко.

Як повідомляв Укрінформ, Верховна Рада 7 червня ухвалила закон "Про Вищий антикорупційний суд" 315-ма голосами. 

Згідно з законом, Вищий антикорупційний суд здійснюватиме правосуддя як суд першої та апеляційної інстанцій у кримінальних провадженнях щодо злочинів, віднесених до його юрисдикції (підсудності), а також шляхом здійснення судового контролю за дотриманням прав, свобод та інтересів осіб у таких кримінальних провадженнях. 

Читайте також: Верховна Рада ухвалила закон про Антикорупційний суд

Рада встановила, що суду підсудні кримінальні провадження стосовно корупційних злочинів, передбачених в примітці статті 45 Кримінального кодексу України, статтями 206-2, 209, 211, 3661 Кримінального кодексу України, якщо наявна хоча б одна з умов, передбачених пунктами 1-3 частини п'ятої статті 216 Кримінального процесуального кодексу України. Тобто його підсудність збігається з підслідністю Національного антикорупційного бюро України.

Як відомо, 7 червня 2014 року відбулась інавгурація Петра Порошенка, який став п'ятим президентом України.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-