Обшук у “РИА Новости-Украина”: медалі від міноборони РФ та карти “Новоросії”

Обшук у “РИА Новости-Украина”: медалі від міноборони РФ та карти “Новоросії”

Фото
Укрінформ
По закінченні обшуків у приміщенні «РИА новости Украина» буде вирішуватись питання щодо затримання керівника ресурсу Кирила Вишинського та повідомлення йому про підозру у державній зраді.

Про це у Facebook повідомила прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган.

Вона нагадала, що слідством встановлено, що «Федеральное государственное унитарное предприятие «Международное информационное агентство «Россия сегодня», з метою проведення підривної діяльності проти України, у 2014 році, без передбаченої Законом України «Про інформаційні агентства» державної реєстрації, створило «Росийское информационное агентство новости Украина», з допомогою якого протягом декількох років український медіа простір наповнювався спотвореною інформацією про події в Україні, в тому числі, всіляко виправдовувалась окупація півострову Крим Російською Федерацією.

Обшук у "РИА Новости-Украина"

“За результатами проведених слідчих і негласних слідчих дій встановлено причетність громадян України до незаконної діяльності зазначених медіа ресурсів в Україні. Під час розслідування отримано докази того, що інформація розміщена на інтернет ресурсі «РИА новости Украина» містить заклики спрямовані на шкоду суверенітетові, територіальній цілісності та недоторканості України, державній та інформаційній безпеці”, - написала Сарган.

Читайте також: Керівника "РИА Новости-Украина" Вишинського судитимуть як громадянина України

На даний час, вищевказані обшуки тривають, проте в ході їх проведення вже виявлено значний обсяг доказової інформації, який підтверджує описану протиправну діяльність.

У вівторок, 15 травня 2018 року, прокуратурою Автономної Республіки Крим спільно з СБУ в рамках кримінального провадження за фактами розв’язання Російською Федерацією агресивної війни в інформаційній сфері щодо України та державної проводяться обшуки в редакції і прес-центрі незаконно діючого в нашій державі медіа ресурсу «РИА новости Украина», а також за адресами проживання осіб, які організовували та забезпечували його протиправну діяльність.

“По закінченні обшуків буде вирішено питання щодо затримання особи, яка безпосередньо керувала незаконним інформаційним агентством «РИА новости Украина» та повідомлення про підозру за ч. 1 ст. 111 КК України”, - додала речниця генпрокурора.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-