Корчак: Сама запровадила е-декларації, і сама маю негативні наслідки

Корчак: Сама запровадила е-декларації, і сама маю негативні наслідки

Укрінформ
Екс-очільниця Національного агентства з питань запобігання корупції Наталія Корчак заявила, що не має жодного впливу на хід перевірки Нацагентством її декларації. 

Про це вона повідомила по завершенню брифінгу журналістам, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Я абсолютно в цей процес не втручаюся, тому ніякого прямого впливу між тим, що я була головою Національного агентства, а зараз членом Нацагентства, по перевіркам моєї декларації  - немає. Я цього ніколи не боялась і не боюсь. Але я найбільш зацікавлена в тому, щоб в цьому питанні поставити крапку. Більше того, я навіть хотіла б, щоб мені оголосили підозру, щоб в рамках вже судового провадження встановлювати певні обставини. Тому що це ненормальна ситуація, коли порушено кримінальне провадження, ти знаходишся в стані свідка і це відбувається як безкінечний процес, породжений якимись конфліктами", - заявила вона.

Корчак відмітила, що її діяльність загалом не була пов'язана з помстою і вона "ніколи ні від кого не переховувалась".

Читайте також: Ситник сказав, від кого залежить доля справи Корчак

"Мабуть така моя доля - сама запровадила електронні декларації, сама піддайся негативним наслідкам цієї публічності. Але я реально усвідомлюю, що саме посада, яку я займаю, як і інші такі посади, вони завжди мають негативну сторону. Я маю чим займатись, дуже багато роботи в напрямку запобігання політичної корупції,як ви бачите, організація роботи з цього напрямку була здійснена на належному рівні, тому ми маємо відповідні показники. І, мабуть, ефективність моєї роботи в когось все-таки викликає побоювання", - додала екс-голова НАЗК.

Як повідомляв Укрінформ, 13 квітня НАЗК оголосило про проведення повної перевірки електронної декларації екс-очільниці агентства Наталії Корчак.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-