Франція разом з Німеччиною тиснутиме на РФ для виконання “Мінська” -  Жан-Ів Ле Дріан

Франція разом з Німеччиною тиснутиме на РФ для виконання “Мінська” - Жан-Ів Ле Дріан

1264
Ukrinform
Франція разом з Німеччиною буде докладати спільних зусиль і тиснутиме на Росію, щоб вона виконала взяті на себе в рамках Мінських угод безпекові зобов'язання для забезпечення сталого миру на Донбасі.

Про це на прес-конференції у Києві заявив  міністр закордонних справ Франції  Жан-Ів Ле Дріан,  повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Ми будемо продовжувати зусилля спільно з моїм німецьким колегою, спрямовані на реалізацію Мінських домовленостей.  Ми будемо продовжувати чинити тиск на Російську Федерацію, аби вона теж працювала у сенсі виконання Мінських домовленостей і взятих на себе зобов'язань», - сказав Жан-Ів Ле Дріан.

Він уточнив, що йдеться насамперед про безпекові зобов'язання.

«Росія мусить зробити все належне і залежне від неї, аби забезпечити повне і стале дотримання режиму припинення вогню на Донбасі, що дасть змогу перейти до наступної стадії виконання Мінських домовленостей, які мають політичний характер», - підкреслив глава МЗС Франції.

Він акцентував, що для Франції є очевидним, що в цій кризовій ситуації на сході України є «чітко країна-агресор», є країна, яка зазнає агресії.

«Ніякої двозначності немає і бути не може», - підкреслив Жан-Ів Ле Дріан.

Читайте також: Клімкін: Росія має піти з Донбасу і шлях до цього — миротворці ООН

Водночас, виходячи з цього, він закликав Україну до виконання тих зобов'язань у рамках Мінська, які вона брала на себе.

Глава МЗС Франції також у чергове підтвердив, що позиція Франції щодо суверенітету і територіальної цілісності країни  залишається незмінною, бо вона ґрунтується на міжнародному праві: Франція не визнає незаконної анексії Криму з боку Російської Федерації.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>