SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight Регламетний комітет розглядає подання ГПУ щодо Савченко - 22.03.2018 08:57 — Новини Укрінформ
Регламетний комітет розглядає подання ГПУ щодо Савченко

Регламетний комітет розглядає подання ГПУ щодо Савченко

672
Ukrinform
Комітет з питань Регламенту та організації роботи Верховної Ради розпочав розгляд подань, внесених генеральним прокурором щодо надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання й арешт народного депутата Надії Савченко.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

У конференц-залі парламенту присутній генпрокурор Юрій Луценко.

Надія Савченко також прийшла на засідання.

Як повідомлялося, Регламентний комітет ВР переніс із середи на четвер розгляд питання щодо подань генпрокурора про надання дозволу на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання й арешт народного депутата Надії Савченко.

Читайте також: Рада сьогодні може дати дозвіл на затримання та арешт Савченко

Генеральний прокурор Юрій Луценко 15 березня у парламенті заявив про наявність у слідства незаперечних доказів того, що Савченко особисто планувала теракт у ВР. Того ж дня він направив до парламенту подання про притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт народного депутата Савченко.

Луценко представив комітету ВР подання щодо Савченко / Фото: Тарасов Володимир, Укрінформ


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-