Рада планує розглянути президентський законопроект про дипслужбу

Рада планує розглянути президентський законопроект про дипслужбу

Укрінформ
Верховна Рада у вівторок, 20 березня, планує розглянути у другому читанні президентський законопроект №7322 "Про дипломатичну службу".

Про це йдеться у порядку денному Ради, опублікованому на сайті парламенту.

Розпочати ранкове пленарне засідання парламент має намір із ухвалення порядку денного восьмої сесії, за який укотре не було проголосовано минулого тижня. 13 березня депутати не підтримали доопрацьований проект постанови №8063, схваливши натомість лише план роботи на поточний тиждень.

Після цього ВР збирається ухвалити в першому читанні урядовий законопроект №8099 "Про внесення зміни до розділу VI "Прикінцеві та перехідні положення" Бюджетного кодексу України (щодо середньострокового бюджетного планування)", розроблений на виконання зобов’язань України перед МВФ.

Далі Раді перейде до розгляду питань промислової політики та підприємництва. У цьому блоці парламентарії збираються розглянути, зокрема, законопроект №5495 "Про внесення змін до деяких законів України щодо збереження українських лісів та запобігання незаконному вивезенню необроблених лісоматеріалів" і альтернативний йому проект №5495-1.

Також очікується розгляд законопроекту №7365 "На захист українських експортерів!", що передбачає внесення змін до закону України "Про зовнішньоекономічну діяльність".

На повторне друге читання у вівторок в Раду вноситься проект закону №6106 "Про стратегічну екологічну оцінку".

Читайте також: Парубій назвав дедлайн для закону про Антикорупційний суд

Далі Рада планує розглянути у другому читанні президентський законопроект №7322 "Про дипломатичну службу".

Законопроектом визначаються особливості оплати праці посадових осіб дипломатичної служби, у тому числі під час перебування посадових осіб дипломатичної служби у розпорядженні Міністерства закордонних справ України. Зокрема, передбачається здійснення компенсаційних виплат в іноземній валюті працівникам дипломатичної служби, направленим у довготермінове відрядження.

Водночас парламент планує прийняти постанову про комплекс невідкладних заходів щодо практичної реалізації міжнародно-правової відповідальності Російської Федерації за збройну агресію проти України (№5463).

У першому читанні заплановано розгляд законопроекту №3149 "Про внесення змін до деяких законів України щодо надання органам місцевого самоврядування повноважень встановлювати обмеження продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових".

У другому читанні Рада розглядатиме президентський законопроект №6149 "Про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України у зв'язку з ратифікацією Третього додаткового протоколу та Четвертого додаткового протоколу до Європейської конвенції про видачу правопорушників" та депутатський проект №1174 "Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо встановлення відповідальності за злочини проти військовослужбовців Державної прикордонної служби, Збройних Сил, Національної гвардії, Служби безпеки, Служби зовнішньої розвідки, Управління державної охорони України"

Окрім того, на порядку денному у вівторок стоять питання про призначення окремих позачергових місцевих виборів, а також щодо проведення 16 травня 2018 року парламентських слухань на тему: "Стан реалізації засад антикорупційної політики в Україні".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-