Націоналісти встановлюють шибеницю біля Посольства РФ у Києві

Націоналісти встановлюють шибеницю біля Посольства РФ у Києві

Укрінформ
В районі поблизу Посольства РФ в Україні у Києві націоналісти готуються до перфомансу, протестуючи проти проведення російських виборів.

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, близько 100 протестувальників з-поміж ВО "Свобода", Національного корпусу, організації "С14", "Правого сектору" та так званих національних дружин стоять на проїжджій частині, де наразі перекрито рух для транспорту. Націоналісти встановлюють символічну шибеницю. 

У Посольстві РФ інформують, що голосують співробітники дипустанови.

Посольство РФ посилено охороняється поліцією та Нацгвардією. Ситуація спокійна.

За ситуацією також спостерігають представники міжнародних місій.

Як повідомляв Укрінформ, о восьмій ранку біля Посольства РФ в Україні, яке знаходиться за адресою Повітрофлотський проспект, 27, активісти "Національного корпусу", ВО "Свобода" та НВР "Правий сектор" розпочали 12- годинну акцію протесту. Захід назвали -  "Блокада посольства РФ".

Націоналісти планують не пропускати охочих проголосувати всередину Посольства РФ. У такий спосіб вони хочуть донести громадянам РФ, що кожен з них апріорі підтримує "загарбання українських земель".

Націоналісти планують бути під стінами посольства РФ до восьмої вечора, поки не завершиться голосування. О другій годині дня вони планують провести перформанс - символічно відкрити "пам'ятник Путіну".

Вони зібралися на такі самі акції й біля дипломатичних представництв в Харкові, Одесі та Львові.

16 березня міністр внутрішніх справ Арсен Аваков наголосив, що Україна не дозволить громадянам голосувати у консульствах РФ. На територію російських дипломатичних установ для участі у виборах президента РФ допускатимуться лише дипломати.

Читайте також: У Києві під'їзди до Посольства РФ заблоковані

17 березня в МЗС Росії заявили, що ці кроки суперечать Віденським конвенціям та міжнародним правозахисним нормам, зокрема, положенням  Конвенції про захист прав людини і основних свобод 1950 року.  У посольстві РФ в Україні заявили, що вони, зі свого боку, вживатимуть необхідних заходів для того,  щоб у день волевиявлення виборчі дільниці в російських закордонних установах в Україні були відкритими.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-