Річна програма співпраці України з НАТО виконана на 82% - Климпуш-Цинцадзе

Річна програма співпраці України з НАТО виконана на 82% - Климпуш-Цинцадзе

Укрінформ
Річна національна програма співробітництва Україна-НАТО у 2017 році виконана на 82%.

Про це заявила віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе 5 березня під час засідання Міжпарламентської ради Україна-НАТО в Одесі, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Річна національна програма співробітництва Україна-НАТО 2017 року містила в собі 375 заходів. Ми можемо говорити, що 82% цієї програми було виконано, тобто 307 із запланованих заходів були реалізовані різними міністерствами і відомствами. Це означає, що ми не відмовились від решти завдань - 18%, а вони перейшли на наступний рік", - сказала Климпуш-Цинцадзе.

Читайте також: Російський газовий шантаж вдалося зупинити - Климпуш-Цинцадзе

Річна ж національна програма на 2018 рік, за її словами, вже містить 444 заходи і передбачає залучення 58 міністерств і центральних органів виконавчої влади до її виконання. Водночас вона уточнила, що наразі розпочато роботу над підготовкою програми співробітництва з НАТО на 2019 рік.

"Більше того, ми вже зараз починаємо роботу над Річною національною програмою на 2019 рік і вперше будемо її узгоджувати згідно з усіма урядовими пріоритетами в різних галузях, і ставимо перед собою завдання побудувати дорожню карту для членства в НАТО, яка за змістом була би повністю споріднена з програмою діяльності уряду і мала би відповідне фінансове забезпечення", - додала віце-прем'єр-міністр.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-