Шимків розраховує, що на саміті G7 обговорять еконебезпеку

Шимків розраховує, що на саміті G7 обговорять еконебезпеку "Північного потоку-2"

1036
Укрінформ
Заступник глави АП Дмитро Шимків розраховує, що на наступному саміті Великої сімки буде обговорено екологічну небезпеку «Північного потоку-2» і вироблено спільну позицію стосовно цього.

Про це він заявив у виступі під час публічної дискусії Центру "Нова Європа" на тему: "G7 в Україні: підтримка, критика чи критична підтримка?", повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Щодо «Nord Stream 2» в середині G7 є багато країн, які підтримують позицію України, навіть всередині ЄС є багато країн, які займають дуже жорстку позицію по відношенню до «Nord Stream 2», ми бачили позицію Данії, Швеції, Польщі. Там є чітке розуміння, в першу чергу, екологічної загрози. Тому мене завжди дивували німецькі «зелені», які нейтрально ставляться до «Nord Stream 2»,- сказав Шимків.

Він зауважив, що будівництво «Nord Stream 2» є важливим економічним питанням Німеччини, але існують також глобальні питання. 

Читайте також: Кишинів: Парубій закликає об'єднати зусилля, щоб зупинити «Nord Stream-2»

У цьому контексті він висловив сподівання, що на наступному саміті G7, присвяченому питанням Світового океану, також візьмуть до уваги те, що Балтійське і Північне море є його частиною.

«Я дуже сподіваюсь, що буде єдина позиція G7 щодо захисту Світового океану від прокладання труб з газом, які можуть знищити екосистему Балтійського і Північного морів»,- акцентував Шимків.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-