Рада сьогодні розгляне законопроект про вищу освіту

Рада сьогодні розгляне законопроект про вищу освіту

Укрінформ
Верховна Рада у п'ятницю, 2 березня, планує розглянути урядовий законопроект «Про внесення змін до статті 44 Закону України «Про вищу освіту» № 5023.

Про це йдеться в порядку денному Ради, опублікованому на сайті парламенту. 

Ранкове пленарне засідання у п'ятницю традиційно розпочнеться з години запитань до уряду.

Після цього народні депутати мають розглянути проект постанови №7418 "Про внесення змін до Постанови Верховної Ради України "Про встановлення іменних стипендій Верховної Ради України студентам вищих навчальних закладів" щодо збільшення розміру іменних стипендій Верховної Ради України". Так, пропонується встановити для студентів вищих навчальних закладів I-II рівня акредитації, які навчаються за освітньо-кваліфікаційним рівнем “молодший спеціаліст” або “бакалавр”, стипендію у розмірі 2130 грн на місяць, а для студентів вищих навчальних закладів III—IV рівня акредитації, наукових установ, які навчаються за освітньо-кваліфікаційним рівнем “бакалавр”, “спеціаліст” або “магістр”, - 2720 грн на місяць.

Читайте також: РНБО підтримує посилення вимог для надання громадянства України

Далі Рада перейде до розгляду у першому читанні урядового законопроекту №5023 "Про внесення зміни до статті 44 Закону України "Про вищу освіту". Передбачається, що прийняття законопроекту дасть змогу дітям, позбавленим батьківського піклування, брати участь у конкурсі за результатами вступних іспитів із конкурсних предметів у вищому навчальному закладі в межах установлених квот прийому до українських вишів нарівні з дітьми-сиротами без проходження ЗНО.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-