Порошенко прогнозує коротку дискусію та ухвалення закону про Антикорупційний суд

Порошенко прогнозує коротку дискусію та ухвалення закону про Антикорупційний суд

1864
Укрінформ
Президент Петро Порошенко прогнозує коротку дискусію щодо законопроекту про антикорупційний суд і його ухвалення Верховною Радою найближчим часом.

Про це він заявив у п'ятницю на церемонії підписання угоди Укрзалізниці з General Electric у п'ятницю, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Я хочу наголосити, що ми рішуче продовжуємо наш рух шляхом реформ. Я висловлюю тверде переконання, що буде проголосований найближчим часом у першому читанні, буде завершена коротка дискусія і буде ухвалений законопроект про Антикорупційний суд", - сказав Порошенко

На його переконання, незабаром також буде завершено створення антикорупційної інфраструктури.

"Вона вже є, вона незалежна і працює ефективно", - підкреслив Глава держави.

Серед важливих кроків України на шляху реформ Президент назвав заплановану заміну податку на прибуток податком на виведений капітал, створення Національного бюро фінансових розслідувань, яке прибере будь-який силовий тиск на бізнес, підписання закону, який забороняє "маски-шоу" на підприємствах, та ухвалення Верховною Радою закону про приватизацію, який встановлює нові правила прозорої приватизації. 

Раніше у п'ятницю представник Президента у парламенті Ірина Луценко заявила, що наступний сесійний тиждень у Раді розпочнеться із включення законопроекту про Антикорупційний суд до порядку денного сесії.

Читайте також: Антикорупційний суд: у Раді хочуть за тиждень дійти до другого читання

Як повідомляв Укрінформ, за результатами візиту 12-16 лютого групи експертів МВФ представник МВФ в Україні Йоста Люнгман заявив, що українська влада повинна забезпечити невідкладний розгляд у парламенті законопроекту про Антикорупційний суд з урахуванням рекомендацій Венеціанської комісії та зобов'язань у рамках програми МВФ.

Президент Петро Порошенко 22 грудня 2017 року вніс до Верховної Ради законопроект №7440 "Про Вищий антикорупційний суд". У МВФ тоді заявили, що ухвалення законопроекту в чинній редакції означатиме порушення Україною зобов'язань перед міжнародними партнерами.

На засіданні Верховної Ради 18 січня депутати тричі відмовилася включити цей законопроект до порядку денного сесії.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-