Уряд опублікує план виконання угоди про асоціацію з ЄС

Уряд опублікує план виконання угоди про асоціацію з ЄС

1303
Укрінформ
План заходів з виконання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС опублікують на Урядовому порталі 26 лютого.

Про це сказала віце-прем'єр-міністр з питань європейської інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе під час конференції на тему: "Підсумки імплементації Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом за 2017 рік та подальші плани", повідомляє кореспондент Укрінформу.

"В уряді наприкінці жовтня ухвалили великий амбітний документ - план заходів на виконання Угоди (про асоціацію з ЄС - ред.) до 2020 року, який на той момент складався з 1200 сторінок, 2000 завдань і 5000 різних підзавдань. Нарешті він з'явиться на Урядовому порталі в понеділок та на Євроінтеграційному порталі", - сказала вона.

Климпуш-Цинцадзе сказала також, що вітає запуск Євроінтеграційного порталу, в якому міститься інформація щодо "євроінтеграційних зусиль України".

Читайте також: Нідерланди зробили крок до скасування закону, що блокував асоціацію Україна-ЄС

Вона додала, що 2017 рік запам'ятається українцям запровадженням безвізового режиму з ЄС та тим, що увінчалась успіхом боротьба за вступ у дію Угоди про асоціацію.

Як повідомлялося, уряд в червні 2017 року ухвалив рішення створити портал з питань євроінтеграції. Наразі сайт вже працює у тестовому режимі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-