Гриневич спростувала заяву Сіярто про консультації щодо Закону про освіту

Гриневич спростувала заяву Сіярто про консультації щодо Закону про освіту

Укрінформ
Міністр освіти Лілія Гриневич наголосила, що заява міністра закордонних справ Угорщини Петера Сіярто про те, що представників угорської нацменшини не запрошували на переговори щодо змін до Закону "Про освіту", не відповідає дійсності.

Про це вона сказала, відповідаючи на запитання журналістів після круглого столу на тему: "Європейський вимір українських реформ" у Києві у Домі децентралізації, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Це неправда, бо у нас є всі підтвердження про запрошення (угорської меншини - ред). Більше того, я знаю, що дехто з тих, хто мав їхати на ці консультації, вже мали куплені квитки до Києва, але в останній момент чомусь була змінена ця позиція", - сказала Гриневич.

Як повідомляв Укрінформ, 7 лютого в Ужгороді представники української та угорської делегацій за участю заступника міністра зовнішньої економіки і закордонних справ Угорщини Левенте Модьора та заступника міністра закордонних справ України Василя Боднара домовилися про проведення 14 лютого консультацій з представниками угорської громади Закарпаття з реалізації нового закону про освіту.

Читайте також: МЗС: Україна не зможе повністю задовольнити претензії Угорщини щодо мовного питання

14 лютого на засіданні уряду міністр освіти Лілія Гриневич заявила, що представники угорської громади відмовилися брати участь у консультаціях з Міністерством освіти і науки України з виконання мовної норми закону "Про освіту".

Того ж дня Кабінет міністрів України схвалив проект змін до закону "Про освіту", який розширює період введення мовної норми до 2023 року.

16 лютого міністр закордонних справ Угорщини Петер Сіярто заявив, що представників угорської нацменшини не запрошували на переговори щодо змін до Закону "Про освіту".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-