Глава МЗС Данії назвав дві умови подальшої підтримки України

Глава МЗС Данії назвав дві умови подальшої підтримки України

1589
Укрінформ
Україна зможе розраховувати на подальшу міжнародну підтримку, якщо до Копенгагенської конференції з питань реформ досягне помітних результатів у критично важливих напрямах - боротьбі з корупцією та електроенергетиці.

Про це заявив у виступі на конференції «Міжнародна зустріч високого рівня з питань реформ в Україні» міністр закордонних справ Данії Андерс Самуельсен, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Сьогодні уряд представив нам свої плани на 2018 рік, і тепер ми маємо дивитися на поставлені цілі і очікувати високих результатів, на які ми всі сподіваємося. Ми вважаємо, що уряду слід скористатися і тим часом, який ще залишився до червня (конференції в Копенгагені з питань реформ в Україні 27 червня - ред.) , аби досягти абмітних реформ у критичних напрямах - це боротьба з корупцією та сектор електроенергетики", - сказав Самуельсен.

Читайте також: Суд дозволив Ситнику не платити штраф у справі НАЗК

Він додав, що тоді під час Копенгагенської конференції Україна зможе очікувати, що міжнародна спільнота, побачивши результативність зусиль уряду в цих напрямах, підтримуватиме країну й надалі.

"Створення і початок роботи Антикорупційного суду відповідно до рекомендацій Венеційської комісії також означатиме, що нова судова система в Україні є дійсно життєздатною", - зазначив глава МЗС Данії.

Він наголосив , що День пам'яті Героїв Небесної Сотні - саме той момент, коли ми можемо ще раз повторити, що сьогодні дійсно стоїть на кону, і що загиблі герої віддали своє життя за європейський вибір України.

"Кожна нація має суверенне право обирати своє майбутнє, тому Данія підтримує Україну в її європейських сподіваннях", - резюмував Самуельсен.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-