Екс-депутат Держдуми пояснив, чому конфлікт на Донбасі не “заморозять”

Екс-депутат Держдуми пояснив, чому конфлікт на Донбасі не “заморозять”

6357
Ukrinform
Екс-депутат Держдуми РФ Ілля Пономарьов переконаний, що конфлікт на Донбасі не перетвориться на заморожений.

Про це він сказав під час прес-конференції в Укрінформі.

"З приводу замороженого конфлікту - якщо ми подивимось на велику статистику різноманітних військових конфліктів у світі, то ми побачимо, що практично жодної передумови для того, щоб війна на сході України перетворилась на заморожений конфлікт - у нас немає. Немає етнічної різниці між окупованою територією і рештою України, немає релігійної різниці, немає мовної різниці, немає нічого того, що б відділяло цю територію від іншої території країни, крім фактору зовнішнього впливу", - сказав Пономарьов.

Він додав, що коли не буде зовнішнього впливу, конфлікт на Донбасі вирішиться автоматично.

"Він не може там зберегтися, тому що для цього немає ніяких довготермінових передумов. Більше того, немає і кордону між територією так званої ДНР/ЛНР і рештою територією країни. Кордон склався випадково, це лінія воєнного протистояння, до якого встигли дійти", - сказав Пономарьов.

Читайте також: МЗС нагадує: за три роки “Мінська” Росія не виконала жодного пункту

Екс-депутат Держдуми РФ наголосив також, що ситуація в так званих ДНР/ЛНР нестабільна, бойовики уже давно думають про власне виживання.

"Ідейних людей там практично всіх перестріляли... В цьому сенсі можливостей повернути цю територію (окупований Донбас - ред.) зараз достатньо багато. Ніхто її утримувати довготерміново не буде. І це ще один фактор того, що я абсолютно переконаний - цей конфлікт замороженим не буде", - додав Пономарьов.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-