Ситник каже, що справа Охендовського не

Ситник каже, що справа Охендовського не "здулася"

Укрінформ
Рішення щодо розслідування за обвинуваченням голови Центральної виборчої комісії Михайла Охендовського буде прийнято після виконання міжнародно-правових доручень, і це не означає, що справа "здулася".

Про це заявив директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник під час презентації в Укрінформі звіту про результати діяльності НАБУ.

"Щодо справи за підозрою голови Центральної виборчої комісії, там, скажу відверто, була дискусія з прокурорами з приводу завершеності цієї справи. Зараз у цій справі прийнято рішення про призупинення досудового розслідування у зв'язку з виконанням міжнародно-правових доручень. За результатами виконання цих доручень буде прийнято остаточне рішення, і це зовсім не означає, що справа "здулася", - сказав Ситник.

Як повідомляв Укрінформ, у червні 2017 року Спеціалізована антикорупційна прокуратура тимчасово припинила розслідування проти Охендовського, підозрюваного в незаконному отриманні грошей із "чорної каси" Партії регіонів.

Читайте також: Справа Охендовського: у САП сказали, коли сподіваються на відповідь зі США

За даними прокуратури, розслідування зупинено на підставі п. 3 ч. 1 ст. 280 КПК (зупинення досудового розслідування на підставі необхідності виконання процесуальних дій у межах міжнародного співробітництва). У САП пояснили, що призупинили розслідування щодо Охендовського до отримання відповідей на запити детективів НАБУ до правоохоронних органів інших країн про надання міжнародної правової допомоги у цій справі.

Апеляційний суд міста Києва 10 січня 2018 року розглянув апеляційну скаргу адвоката Охендовського, подану на ухвалу слідчого судді Печерського районного суду міста Києва від 22 листопада 2017 року, якою скаргу адвоката на постанову керівника САП про зупинення кримінального провадження повернуто особі, яка її подала, і залишив цю ухвалу без змін.

11 січня цього року заступник керівника САП Володимир Кривенко повідомив, що правоохоронні органи США обіцяють надати відповідь на міжнародно-правове доручення САП у справі голови ЦВК Михайла Охендовського вже навесні.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-