Парубій сподівається підписати закон про реінтеграцію вже сьогодні

Парубій сподівається підписати закон про реінтеграцію вже сьогодні

Укрінформ
Голова Верховної Ради Андрій Парубій має намір публічно підписати закон про реінтеграцію Донбасу на сьогоднішньому засіданні парламенту, якщо його встигнуть підготувати.

Про це він сказав на засіданні ВР після внесення уточнень у відповідний закон, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Якщо ми встигнемо, щоб я міг публічно його сьогодні підписати, зараз, під час засідання Верховної Ради України», - зазначив спікер.

Водночас він доручив Апарату ВР «підготувати максимально швидко законопроект».

Читайте також: Рада відкрила шлях до підписання закону про реінтеграцію Донбасу

Як повідомлялося, Верховна Рада 18 січня схвалила в цілому законопроект №7163 "Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій та Луганській областях".

19 січня народні депутати від "Опоблоку" зареєстрували проект постанови про скасування рішення ВР про ухвалення закону "Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій та Луганській областях". Необхідність цієї постанови автори законодавчої ініціативи пояснили тим, що закон прийнято з порушенням Регламенту Верховної Ради. 

6 лютого ВР відмовилася скасувати прийняття закону «Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій та Луганській областях», відкривши шлях до його підписання спікером. Пізніше народні депутати усунули неузгодженості у тексті документа.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-