Україна і США розпочали стратегічні консультації з оборонних питань – Полторак

Україна і США розпочали стратегічні консультації з оборонних питань – Полторак

2274
Ukrinform
Оборонні відомства Сполучених Штатів і України розпочали роботу двосторонніх консультацій з оборонних питань на стратегічному рівні.

Про це заявив у п'ятницю за результатами зустрічі з главою Пентагону міністр оборони України Степан Полторак, передає власний кореспондент Укрінформу.

"Ми відкрили консультації з оборонних питань на стратегічному рівні", - повідомив глава українського військового відомства.

Він зауважив, що певний час цей процес відбувався формально.

"Сьогодні ці консультації були спрямовані на те, щоб виходячи із загроз, виходячи з реального стану, тих викликів, які стоять перед Україною, ми продумали, спланували й підготували ряд серйозних заходів щодо покращення наших взаємовідносин", - заявив міністр оборони України.

Читайте також: Полторак розповів, як відбуватиметься передача зброї США Україні

Він також повідомив, що в суботу має намір докладно ознайомитися з результатами засідання цієї комісії. І в подальшому, за його словами, "ми сплануємо свою спільну роботу".

Як повідомляв Укрінформ, міністр оборони України генерал Армії України Степан Полторак перебуває у Вашингтоні з візитом, під час якого заплановані, в тому числі, його зустрічі з керівництвом міністерства оборони США.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-