Зубко просить у Ради законопроекти для децентралізації

Зубко просить у Ради законопроекти для децентралізації

802
Ukrinform
Віце-прем'єр-міністр - міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко закликав Верховну Раду хвалити 17 законопроектів, які посилять децентралізацію в Україні.

Про це він сказав на спільній зі спеціальним посланником уряду ФРН з питань реформ у галузях урядування та децентралізації в Україні Георгом Мільбрадтом прес-конференції в Укрінформі.

"Це саме той час, коли ми повинні приймати рішення, і звертаюся до Верховної Ради для того, щоб прийняти 17 законопроектів. Це законопроекти, які були опрацьовані з місцевими громадами, з народними депутатами, з громадянським суспільством, з експертами. Законопроекти визначають чіткі напрямки, які ми повинні вирішити. Саме зараз вони важливі..., це дасть можливість посилити процес децентралізації у цьому році", - сказав Зубко.

Читайте також: В Укрінформі Зубко і спецпосланник уряду ФРН говоритимуть про децентралізацію

Він уточнив, що у законопроектах, зокрема, йдеться про добровільне об'єднання громад, залучення добровільного приєднання до міст обласного значення, додаткову передачу повноважень щодо земельних ресурсів, підсилення надання адмінпослуг на місцях та інші питання.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-