Петренко:

Петренко: "Кремлівський список" є останнім попередженням Путіну

Укрінформ
Оприлюднений Міністерством фінансів США список наближених до російського президента Володимира Путіна чиновників і бізнесменів, проти яких можуть бути запроваджені санкції, є останнім попередженням для Російської Федерації.

Таку думку висловив міністр юстиції України Павло Петренко у коментарі журналістам у вівторок, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Уряд США завжди займає послідовну позицію, коли застосовує санкції до тих осіб і до тих країн, які порушують територіальну цілісність своїх сусідів, в даному випадку це країна-агресор РФ... Я впевнений, що цей додатковий список, який був опублікований у Міністерстві фінансів США, є фактично останнім попередженням для РФ, її керівництва і найближчого оточення про необхідність виконання своїх зобов'язань, які визначені як Мінськими угодами, так і щодо поновлення територіальної цілісності України, так і зупинки агресії проти України, яка відбувається зараз на сході країни", - заявив Петренко.

За його словами, США згідно з їхнім законодавством мають право без додаткового повідомлення запроваджувати весь спектр санкцій і заходів проти компаній та відповідних фізичних осіб.

Читайте також: Данилюк: "Кремлівський список" Мінфіну США - крок до припинення агресії Росії

"Це вже не перший список громадян Росії і російських компаній, до яких вже були застосовані санкції. Тому ми вдячні нашим американським партнерам за послідовну позицію в підтримці України", - підкреслив міністр юстиції.

Як повідомлялося, Міністерство фінансів США представило в Конгресі так званий "кремлівський список". До  нього увійшло 210 наближених до Путіна російських чиновників і бізнесменів, проти яких можуть запровадити санкції.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-