Порошенко підписав закон про допуск іноземців на військові навчання в Україні

Порошенко підписав закон про допуск іноземців на військові навчання в Україні

Укрінформ
Президент України Петро Порошенко підписав закон про допуск підрозділів інших держав на територію України для участі в багатонаціональних навчаннях, які будуть проводитися у 2018 році.

Про це зазначається на сторінці закону на сайті Верховної Ради.

Верховна Рада схвалила рішення Президента Петра Порошенка про допуск іноземних військових 18 січня.

Згідно з планом, передбачається допуск до 3 тисяч військовослужбовців з озброєнням і військовою технікою, до 6 літаків і вертольотів на строк до 365 діб у січні – грудні 2018 року в рамках багатонаціонального навчання з підготовки підрозділів збройних сил.

Також схвалено допуск підрозділів держав-членів НАТО та держав – учасниць програми "Партнерство заради миру" у кількості до 2000 військовослужбовців з озброєнням і військовою технікою, до 20 літаків і вертольотів на строк до 16 діб у червні – листопаді 2018 року в рамках українсько-американських навчань "Репід Трайдент – 2018".

Читайте також: Британія будує радіорадар на випадок російської агресії

Крім того, Рада схвалила допуск військових інших держав для участі в українсько-американських навчаннях "Сі Бриз – 2018" на строк до 25 діб у червні – жовтні 2018 року. Також іноземні військові допускаються для участі в навчаннях "Світла Лавина – 2018", "Чисте Небо – 2018"; українсько-румунського навчання "Ріверіан – 2018".

Як повідомлялось, для забезпечення проведення цих навчань у поточному році передбачається використати 36 034,6 тис. гривень.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-