Ар'єв запевняє: Українська делегація точно знає, як діяти в ПАРЄ

Ар'єв запевняє: Українська делегація точно знає, як діяти в ПАРЄ

Ексклюзив
Укрінформ
Новообраний віце-президент ПАРЄ, народний депутат Володимир Ар'єв прогнозує, що 2018 рік в Парламентській асамблеї Ради Європи буде складним, але українська делегація має план дій та знає, що треба робити.

Про це Ар'єв сказав в ексклюзивному коментарі Укрінформу.

"Ми маємо, як завжди, свій план дій. Також знаємо, що буде дуже важко, але ми також чітко знаємо, що нам треба зробити, яку аргументацію ми будемо застосовувати, як діяти", - сказав Ар'єв.

За його словами, посада віце-президента стане інструментом, який запрацює лише у злагодженій роботі всієї української делегації.

"Посада - це суто інструмент у даній ситуації, а діяти ми будемо всією делегацією, і я сподіваюся, що в 2018 році єдність української делегації, як ніколи, збережеться", - додав віце-президент ПАРЄ.

Читайте також: Ар’єва обрали віце-президентом ПАРЄ на 2018 рік

Він підкреслив, що ситуація в ПАРЄ лишається непростою.

"В даному разі нічого складного, особливо складного немає, бо тут складно буде все. Це буде, напевно, найскладніше сесія для української делегації за останні роки", - наголосив Ар’єв.

Як повідомлялося, на зимовій сесії ПАРЄ, що відкрилася 22 січня у Страсбурзі, віце-президентом Асамблеї обрали народного депутата України Ар’єва.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-