Судді вирішують, що робити з клопотанням Саакашвілі

Судді вирішують, що робити з клопотанням Саакашвілі

Укрінформ
Судді, які розглядають апеляцію на рішення Окружного адмінсуду від 3 січня у справі щодо статусу екс-голови Одеської ОДА Михеїла Саакашвілі, пішли до нарадчої кімнати для вирішення питання за клопотанням про їхній відвід.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

Зокрема, після того, як Саакашвілі заявив клопотання про відвід суддям Київського апеляційного адмінсуду, а активісти заспівали гімн, судді вийшли із зали суду і були відсутні майже годину.

У цей час в залі почали встановлювати мікрофони, щоб суддів було краще чути, оскільки на те, що їх погано чути, поскаржилися активісти.

Тим часом людей у залі побільшало - їх вже близько трьохсот.

Після повернення суддів до зали засідань адвокати Саакашвілі також заявили відвід колегії суддів.

Судді пішли до нарадчої кімнати.

Читайте також: Суд розглядає скаргу на відмову Саакашвілі в статусі біженця

Як повідомлялося, Окружний адміністративний суд Києва 3 січня відмовив у задоволенні позову лідера партії "Рух нових сил", екс-голови Одеської ОДА Саакашвілі до Державної міграційної служби. Саакашвілі вимагав визнати протиправним та скасувати рішення міграційної служби від 1 листопада 2017 року про відмову в оформленні документів для вирішення питання про визнання його особою, яка потребує додаткового захисту.

22 січня Київський апеляційний адмінсуд почав розгляд скарги на рішення окружного адмінсуду Києва від 3 січня, який відмовив Саакашвілі в наданні статусу біженця.

У липні 2017 року Президент Петро Порошенко позбавив Саакашвілі українського громадянства.

1 листопада Управління ДМС в Київській області ухвалило рішення "Про відмову Саакашвілі в оформленні документів для вирішення питання про визнання особою, яка потребує додаткового захисту".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-