Посилення санкцій проти РФ: Порошенко пропонує долучити

Посилення санкцій проти РФ: Порошенко пропонує долучити "грузинську складову"

1358
Укрінформ
Президент України Петро Порошенко зустрівся з головою Парламенту Грузії Іраклі Кобахідзе та запропонував грузинській стороні робота долучитися до удосконалення механізму санкцій проти Росії.

Про це повідомляє прес-служба глави держави.

"Це допоможе нам привернути більше уваги та стимулювати Європу продовжити санкції проти Росії. Ми можемо додати грузинську складову за Південну Осетію та Абхазію", - сказав Порошенко.

Сторони наголосили на важливості імплементації підписаної в ході державного візиту Президента до Грузії у липні 2017 року Декларації про встановлення стратегічного партнерства між Україною і Грузією.

Було підкреслено взаємну зацікавленість у поглибленні міжпарламентських зв’язків між двома країнами. Зокрема, йшлося про тісну координацію позицій у рамках міжнародних парламентських асамблей, передусім в ПАРЄ, та міжнародних організацій.

Співрозмовники підтвердили взаємну підтримку суверенітету та територіальної цілісності обох країн. Президент Петро Порошенко висловив вдячність грузинській стороні за надання можливості для проходження курсу реабілітації українських військовослужбовців, які зазнали поранень в зоні АТО, а також членів їхніх родин.

Читайте також: Путін демонструє "миротворчість", щоб уникнути нових санкцій США – експерт

Голова Парламенту Грузії відзначив, що грузинська делегація, яка відвідує Україну, дуже репрезентативна і "такий високий рівень демонструє наш особливий інтерес до співпраці між Україною та Грузією".

"Україна та Грузія демонструють добру динаміку у двосторонній співпраці. І ми переконані, що ми маємо широкі перспективи для поглиблення наших взаємин, зокрема політичної, економічної співпраці", - сказав він.

Співрозмовники також обговорили питання спільного відзначення 100-річчя встановлення дипломатичних відносин між Українською Державою та Грузинською Демократичною Республікою, яке відзначатиметься 4 липня 2018 року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-