Ар'єв сказав, як закон про реінтеграцію вплине на резолюцію ООН щодо миротворців

Ар'єв сказав, як закон про реінтеграцію вплине на резолюцію ООН щодо миротворців

Укрінформ
Визнання на законодавчому рівні Росії агресором важливе для представлення інтересів України під час позовів у міжнародних судових інституціях.

Про це заявив голова підкомітету з питань міжпарламентських зв’язків, двосторонніх та багатосторонніх відносин Комітету ВР у закордонних справах, народний депутат від БПП Володимир Ар’єв, коментуючи ухвалений Радою закон про реінтеграцію Донбасу.

"Визнання РФ агресором важливе для представлення інтересів України під час позовів в міжнародних судових інституціях. Крім того, закон створює підстави для того, щоб ООН розробила зміни до існуючого проекту резолюції, або внесла нову резолюцію щодо направлення миротворців на Донбас", - сказав Ар'єв.

Депутат також припустив, що Росія, визнана агресором, скоріш за все не зможе брати участь в миротворчих операціях на тимчасово окупованій території, а тому намагатиметься ветувати рішення про миротворців в ООН.

Читайте також: Україна отримала закон для купівлі летальної зброї - представник Президента

"Маю сумніви, що РФ зможе брати участь в миротворчих операціях на тимчасово окупованій території! Тим більше, що вона визнана агресором, і в ООН буде ветувати рішення про миротворців", – наголосив Ар’єв.

Як повідомляв Укрінформ, Верховна Рада прийняла в четвер закон №7163 "Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій та Луганській областях". У преамбулі закону депутати визначити, що "Російська Федерація чинить злочин агресії проти України та здійснює тимчасову окупацію частини її території за допомогою збройних формувань Російської Федерації".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-