Генерал-губернатор: канадські військові багато навчаються у ЗСУ

Генерал-губернатор: канадські військові багато навчаються у ЗСУ

Укрінформ
Співпраця між Канадою і Україною у сфері безпеки та оборони є важливою і корисною для обох сторін, оскільки канадські військові багато чому навчаються в українських колег. 

Про це заявила генерал-губернатор Канади Жулі Паєтт під час спільної з Президентом України Петром Порошенком прес-конференції у Львові, повідомляє кореспондент Укрінформу. 

"Канадська місія UNIFIER співпрацює зі Збройними силами України і надає допомогу у тактичному навчанні і розбудові спроможності. Ми вдячні за ці відносини, тому що вони надзвичайно важливі для обох сторін. Ми дуже багато навчаємося у українських Збройних сил", - сказала Паєтт.

Вона додала, що для очолюваної нею канадської делегації "велика честь і приємність" ще раз підкреслити цю дружбу.

"З нетерпінням чекаю нагоди сьогодні на власні очі побачити співпрацю між нашими збройними силами. Сподіваюся на подальшу співпрацю протягом багатьох років", - зазначила генерал-губернатор Канади.

Канада послідовно підтримує суверенітет і територіальну цілісніть України і в рік головування у G7 залишатиметься близьким союзником нашої держави у досягненні цієї мети.

"Я тут, щоб ще раз підкреслити канадську  відданість і підтримку вашій суверенності, безпеці і територіальній цілісності. Наша країна залишиться дуже близьким союзником України, включаючи цей рік, протягом якого ми будемо головувати у "Великій сімці". Ми продовжуватимемо співпрацювати з українцями, щоб досягти цієї мети", - сказала Паєтт.

Вона зазначила, що Канада надаватиме допомогу Україні у проведенні інституційних реформ і досягненні економічного зростання. У цьому контексті Паєтт нагадала, що недавно Україна і Канада підписали Угоду про вільну торгівлю, "щоб зростав добробут і було більше можливостей для розвитку бізнесу".

Читайте також: Порошенко подякував Канаді за зброю

Окрім того, Канада надаватиме гуманітарну допомогу людям, постраждалим від конфлікту на сході Україні. 

"Ми будемо допомагати вирішувати конфлікти, боротися з корупцією і підтримувати права людини для всіх українців", - пообіцяла Паєтт.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-