Призначили заступника міністра охорони здоров'я

Призначили заступника міністра охорони здоров'я

Оновлено
Укрінформ
Кабінет міністрів призначив Ольгу Стефанишину заступником міністра охорони здоров'я з питань європейської інтеграції.

Про це повідомляється на сайті МОЗ

"Кабінет міністрів України ухвалив розпорядження про призначення на посаду заступника міністра охорони здоров'я України з питань європейської інтеграції Ольги Стефанишиної. Новий заступник міністра відповідатиме за напрямки євроінтеграції та закупівель лікарських засобів", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, на посаді заступника міністра Ольга Стефанишина продовжить роботу із розширення доступу пацієнтів до лікування, а також виконання ключових зобов'язань України в рамках Угоди про асоціацію з ЄС.

Читайте також: Фінансування по-новому: МОЗ оприлюднив вимоги до "первинки"

Ольга Стефанишина більше 10 років займається адвокацією прав пацієнтів. Вона є співзасновницею, а з 2011 року виконавчим директором благодійного фонду “Пацієнти України”, що об’єднує людей з різними захворюваннями у боротьбі за право на життєво необхідне лікування.

Вона також є співавтором закону про передачу державних закупівель лікарських засобів міжнародним спеціалізованим організаціям. 

З 2007 по 2011 роки Ольга Стефанишина була керівником відділу політики та адвокації Всеукраїнської мережі людей, що живуть із ВІЛ, з 2004 по 2006 працювала в Національному комітеті Товариства Червоного Хреста України, координувала проект МАТРА "Реінтеграція безпритульних жінок у Києві: інтегральний підхід на місцевому рівні" в Головному управлінні соціального захисту населення м. Києва.

Керований нею фонд "Пацієнти України" також брав участь у розробці закону “Про лікарські засоби”, котрий спрощує та скорочує процедуру реєстрації в Україні ефективних лікарських засобів, що зареєстровані та використовуються у країнах із жорсткими регуляторними процедурами. 

З ініціативи фонду у 2014 році було створено Стратегічну дорадчу групу з питань реформування системи охорони здоров’я України при МОЗ, яка сформулювала Національну стратегію побудови нової системи охорони здоров’я в Україні на період 2015–2025.

Одним із досягнень фонду є створення електронної платформи «Є Ліки», де кожен пацієнт може переглянути наявність ліків у лікарні.

Фото facebook.com/olga.stefanishina

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-