Парубій підписав закон про продовження мораторію на продаж землі

Парубій підписав закон про продовження мораторію на продаж землі

923
Ukrinform
Голова Верховної Ради Андрій Парубій підписав Закон "Про внесення змін до розділу Х "Перехідні положення" Земельного кодексу України щодо продовження заборони відчуження сільськогосподарських земель".

Відповідна інформація оприлюднена на сайті парламенту.

Документ передано на підпис Президентові України Петру Порошенку.

Як повідомляв Укрінформ, 7 грудня за ухвалення законопроекту № 7350 проголосувало 236 депутатів.

Читайте також: Рада відмовилася скасувати зміни до Податкового кодексу

Вони внесли зміни до пунктів 14 та 15 розділу Х "Перехідні положення" Земельного кодексу України, згідно з якими пропонується продовжити дію мораторію на купівлю-продаж та відчуження іншими способами земельних ділянок сільськогосподарського призначення та на внесення права на земельну частку (пай) до статутних капіталів господарських товариств "до набрання чинності законом про обіг земель сільськогосподарського призначення, але не раніше 1 січня 2019 року".

За чинними нормами встановлено "до набрання чинності законом про обіг земель сільськогосподарського призначення, але не раніше 1 січня 2018 року".

20 грудня Рада відмовилась скасовувати законопроект. За проект постанови 7350-П "Про скасування рішення Верховної Ради України від 7 грудня 2017 року про прийняття в першому читанні за основу та в цілому проекту закону України про внесення змін до розділу Х "Перехідні положення" Земельного кодексу України щодо продовження заборони відчуження сільськогосподарських земель" проголосували лише 66 депутатів. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-