Посол України закликав Канаду переглянути візову політику

Посол України закликав Канаду переглянути візову політику

Укрінформ
Прийшов час для Канади переглянути свою візову політику стосовно країн Східної Європи, які не є членами ЄС.

Таку думку під час конференції "Перегляд політики щодо Східної Європи: приклад Молдови, Грузії та України", що пройшла у парламенті Канади, висловив посол України в цій країні Андрій Шевченко.

"Три наші країни насолоджуються безвізовим режимом із ЄС, і я дуже вдячний Євросоюзу за розуміння того, наскільки важливим це є для трансформування наших суспільств. Ми віримо, що прийшов час і Канаді переглянути свою візову політику стосовно України, Молдови та Грузії", - сказав Шевченко.

Він висловив переконання, що країни Східної Європи вже вносять значний позитивний вклад у розвиток світу і здатні робити ще більше. "Ми знаємо, що зможемо докластися до покращення торгівлі, освіти, культури та розвитку людського капіталу", - наголосив посол.

Читайте також: Парламент Канади радить уряду скасувати візи для українців

Як повідомляв Укрінформ, модератором конференції виступив глава Постійного комітету із закордонних справ та міжнародного розвитку парламенту Канади Роберт Нолт, а серед учасників були канадські депутати й дипломати європейських країн. У рамках заходу присутні отримали змогу підписати листівки для українських політичних в’язнів, які незаконно утримуються за гратами в РФ.

Зауважимо, що Канада нині дотримується однієї із найбільш "ворожих" українцям візових політик серед усіх держав світу, адже понад 30% заявників з України не отримують дозволу на в’їзд.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-