Рішення ЄС про €600 мільйонів для України буде до кінця року – Мінгареллі

Рішення ЄС про €600 мільйонів для України буде до кінця року – Мінгареллі

Укрінформ
Європейська комісія до кінця року має прийняти рішення щодо надання Україні траншу макрофінансової допомоги на 600 млн євро.

Про це журналістам сказав голова Представництва ЄС в Україні Хюг Мінгареллі після підписання угоди між Ощадбанком та групою ЄІБ, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"За минулі 3 роки ЄС надав Україні макрофінансової допомоги на 3,4 млрд євро. До кінця цього року буде прийнято рішення щодо надання останнього траншу на 600 млн євро. Виплата цього останнього траншу залежить від виконання 21 умови, Україна виконала 17 з 21, що означає, що 4 вимоги не були виконані. Саме з цієї причини комісія не може поки здійснити виплату останнього траншу", - сказав Мінгареллі.

Читайте також: Українці мають знати про реформи, інакше до влади повернуться популісти - Мінгареллі

Він зазначив, що водночас Україна подала заявку на одержання нового пакету макрофінансової допомоги.

"Комісія проведе оцінку потреб України в зовнішньому фінансуванні, і на базі цієї оцінки буде вирішено чи доцільно впроваджувати нову макрофінансову допомогу. Якщо буде прийнято позитивне рішення, то комісія подасть пропозицію до Європейського парламенту та Ради Європи", - сказав Мінгареллі та додав, що на ці рішення слід очікувати протягом наступних декількох місяців. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-