Японія спрощує візовий режим для українців

Японія спрощує візовий режим для українців

Укрінформ
Прем’єр-міністр Японії Сіндзо Абе надіслав Президенту України Петру Порошенку листа зі словами подяки за привітання у зв’язку з перемогою на парламентських виборах 22 жовтня 2017 року.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби Президента України, яке є у розпорядженні Укрінформу.

"Японія є другом України та партнером, який розділяє фундаментальні цінності. Уряд Японії має намір продовжувати підтримувати Україну у проведенні реформ та високо цінує Ваші лідерські якості", - наголошується у листі.

 Сіндзо Абе окремо підкреслив відданість Японії територіальній цілісності та суверенітету України та підтвердив готовність у тісній співпраці з Президентом України поглиблювати українсько-японські відносини з метою консолідації зусиль для реагування на глобальні та регіональні виклики.

Читайте також: Порошенко анонсував спрощення візового режиму ще з деякими країнами

У листі своєму прем’єр-міністр підтвердив рішення Японії запровадити з 1 січня 2018 року спрощений візовий режим для громадян України на виконання попередніх домовленостей з Президентом України, що сприятиме зміцненню взаєморозуміння та українсько-японської дружби.

Було також відзначено успішну реалізацію ініціативи лідерів Японії та України щодо проведення «Року Японії в Україні» з нагоди 25-ї річниці встановлення дипломатичних відносин між двома країнами.  

Фото: ft.com

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-